English language

china Language

arabic Language

زبان فارسی

اخذ ایزو های استاندارد جهانی توسط شرکت پارس طبیعت سلولز

 

روابط عمومی- شرکت پارس طبیعت سلولز  اولین و تنها تولید کننده ظروف یکبار مصرف سلولزی در کشور موفق به دریافت گواهینامه های  14001 ISO و ISO 9001:2015 و ISO 45001:2018 شده است .

استاندارد ISO 45001:2018 با عنوان استاندارد بین المللی ایمنی و بهداشت شغلی شناخته می شود  و شامل الزامات و قوانینی است که به سازمان ها کمک کند، محیط کاری ایمن تری داشته باشند و بتوانند با این اصول میزان ریسک های ناشی از کار را کاهش. هدف سیستم مدیریت OH&S توانمندسازی سازمان در فراهم آوردن محل های کار سالم و ایمن، پیشگیری از آسیب ها و بیماری های مرتبط با کار و بهبود مداوم عملکرد ایمنی سازمان است.

ISO 22000یک استاندارد بین المللی است که به منظور ارائه ی ساختاری یکپارچه جهت حصول اطمینان از سلامت و ایمنی زنجیره ی عرضه مواد غذایی در سرتاسر جهان تدوین شده است.کليه سازمانها در محدوده زنجيره غذايي شامل توليدکنندگان مواد اوليه در کارخانه‌هاي توليد مواد غذايي و خوراک دام، عوامل درگير با حمل و نقل و انبارش، فروشگاه‌های خرده فروشی و تامين کنندگان خدمات مرتبط با غذا نظيرخدمات بسته‌بندی و … می‌توانند از اين استاندارد بهره جويند.

ایزو 14001استانداردی است که که الزاماتی را برای حفاظت از محیط زیست و جلوگیری از آسیب رساندن آلاینده های شرکت ها به محیط دارد و  می تواند در تمام سازمان ها، چه تولیدی و چه خدماتی استقرار یابد.

ایزو 9001 استاندارد بین المللی برای سیستم های مدیریت کیفیت (QMS )است که توسط ایزو (سازمان بین المللی استاندارد سازی) منتشر شده است. سیستم مدیریت کیفیت، که اغلب به عنوان یک سیستم QMS شناخته می شود، مجموعه ای از سیاست ها، فرآیندها، روش های ثبت شده و سوابق است.

پایان پیام/

اخبار