English language

china Language

arabic Language

زبان فارسی

صدور پروانه بهره برداری شرکت پارس طبیعت سلولز

بدینوسیله ضمن سپاسگزاری از کلیه عزیزان؛ در کمال مسرت به استحضار می رساند پروانه بهره برداری شرکت پارس طبیعت سلولز در تاریخ  07/10/99 صادر که تصویر آن به پیوست تقدیم می گردد.

در ادامه پیشرفت سایر موارد پروژه به شرح ذیل تقدیم می گردد:

از آنجائیکه صدور پروانه بهره برداری پیش نیاز کلیه مجوزهای بعدی است؛ فلذا به محض صدور مجوز مذکور مراتب اخذ پروانه ساخت با بسیج کلیه امکانات از دیروز در دستور کار قرار گرفته است که امید است با همدلی و مساعدت مسئولین مربوطه هر چه سریع تر پروانه ساخت توسط وزارت بهداشت صادر شود.
فعالیت های مربوط به بازاریابی برای این کالای نیازمند صدور پروانه ساخت از وزارت بهداشت است؛ بنابراین در این مرحله استراتژی های کلان بازاریابی و تولید محتوا در حال تدوین است و به محض صدور پروانه ساخت ( که برای کالای مذکور اجباری است ) عملیات بازاریابی و کمپین های تبلیغاتی آغاز خواهد شد.
ماشین های بسته بندی مورد نیاز بر اساس آنچه در گزارش قبلی اشاره شده است به کارخانه ارسال و آماده بهره برداری است.
سایت اینترنتی شرکت برای معرفی محصولات به آدرس پایگاه اینترنتی parstabiat.ir بزودی در دسترس قرار خواهد گرفت.
محدودیت مصرف پلاستیک های یکبار مصرف در دنیا

همانطور که از ابتدای راه اندازی پروژه پارس طبیعت اشاره شد؛ قابلیت تجدید پذیری و کمپوست شدن کالای مذکور در کنار سلامت مدار بودن آن دو مشخصه اصلی کالای تولیدی این شرکت هستند.

در سال 2020 به دلیل شرایط خاص ؛ مصرف پلاستیک های یکبار مصرف افزایش زیادی داشت و امروز دنیا معضل زباله های پلاستیکی را بیش از همیشه احساس می کند.

کشور چین که بزرگترین مقصد زباله های پلاستیکی تولید شده در دنیا بود ؛ از ابتدای سال 2021 واردات آن را به این کشور ممنوع کرده است و حال دنیا با انباشت حجم زیادی از این زباله ها روبه رو شده است.

همانطور که پیش بینی می شد اعمال محدودیت مصرف پلاستیک های یکبار مصرف یکی از راه های کاهش زباله های پلاستیکی و تخریب محیط زیست است. در اولین گام اتحادیه اروپا مصرف ظروف یکبار مصرف پلاستیکی را در کلیه کشورهای عضو این اتحادیه از ابتدای ژانویه ممنوع کرد و آمازون نیز درگاه فروش و ارسال این محصولات را از 21 دسامبر به این کشورها محدود نمود. هم زمان در برخی ایالت های آمریکا نیز این محدودیت اعمال خواهد شد. دولت چین نیز در فاز اول استفاده از کیسه های پلاستیکی را ممنوع کرده است و انتظار می رود در آینده کلیه ظروف یکبار مصرف پلاستیکی را محدود نماید.

از این پس بیشتر شاهد اخبار مربوط به ممنوعیت مصرف پلاستیک های یکبار مصرف خواهیم بود که خود به تنهایی جذابیت این طرح را روشن تر و فرصت های صادراتی این محصول را نیز بیشتر خواهد کرد.

همان طور که قبلا نیز اشاره شد خود را متعهد می دانیم آخرین اخبار مربوط به پروژه عظیم پارس طبیعت سلولز را به اطلاع همگان رسانیم

پارس طبیعت؛ پاسداشت سلامت

   احمد مقدم

   مدیر عامل

اخبار