💢مهندس آوری فرد مدیرعامل شرکت گروه صنایع کاغذپارس از ورود دومین بویلر ۳۲ تنی به کارخانه خبر داد.

💢مهندس آوری فرد مدیرعامل شرکت گروه صنایع کاغذپارس از ورود دومین بویلر ۳۲ تنی به کارخانه خبر داد.

🔻 آوری فرد ضمن تبریک اعیاد شعبانیه از ورود دومین محموله بویلر جدید به کارخانه کاغذپارس خبر داد  و افزود با راه اندازی بویلر دوم ۳۲ تنی، تولید بخار کارخانه ۲۰ درصد افزود خواهد داشت.

🔹مدیر عامل کاغذپارس گفت: تبریک عرض می کنم اعیاد شعبانیه را که با ولادت امام حسین (ع) شروع شده، مزین به ولادت با سعادت حضرت سجاد (ع)، میلاد ابوالفضل العباس (ع) و ان شاء الله در نیمه شعبان به میلاد حضرت بقیه الله الاعظم ارواحنا له الفدا متصل خواهد شد. این ایام مبارک را خدمت تمام عزیزان علی الخصوص کارکنان زحمتکش گروه صنایع کاغذ پارس تبریک عرض میکنم.

🔹مهندس مجید آوری فرد افزود: در روز جاری دومین محموله دیگ بخار یا بویلر ۳۲ تنی خریداری شده توسط گروه صنایع کاغذ پارس پس از طی مسیر یک ماهه از شمال کشور که محل ساخت آن است به استان خوزستان و محل کارخانه وارد شد. امیدواریم که در حداکثر دو ماه آینده عملیات نصب و راه اندازی آن به اتمام برسد و در خط تولید قرار گیرد.

🔹آوری فرد بیان کرد: همانطور که استحضار دارید بویلر قبلی هم چند روز گذشته به بهره برداری رسید و توانست ظرفیت تولید بخار کارخانه را ۲۰ درصد افزایش دهد، بویلر جدید هم با همان ظرفیت توان دارد تا ان شاء الله ۲۰ درصد دیگر به ظرفیت تولید بخار شرکت اضافه نماید.

🔹مدیر عامل کاغذپارس گفت: این ظرفیت های ایجاد شده باعث افزایش کیفیت محصولات تولیدی و نیز ایجاد اعتماد و اطمینان در استمرار تولید شرکت خواهدشد و از توقف خط تولید بواسطه ایجاد مشکلات احتمالی در دیگ های بخار قبلی جلوگیری می کند.
لازم به ذکر است تولید بخار لازمه تولید و کافی بودن آن شرط کیفیت محصولات کاغذ پارس می باشد. امید دارم که با بهینه سازی و افزایش ظرفیت و توان تولید بخار ضمن ایجاد اعتماد و اطمینان در استمرار تولید و محقق نمودن اهداف کمی پیش بینی شده برای شرکت، بتوانیم در افزایش کیفیت محصولات نقش بیشتری داشته باشیم و ان شاء الله توفیق حاصل شود بتوان با کیفیت بالاتر محصول را به مشتری تحویل دهیم.

سایر اخبار

کاغذ پارس و گام دیگری در مسیر توسعه

کاغذ پارس و گام دیگری در مسیر توسعه
🔸به گزارش روابط عمومی کاغذ پارس، در راستای برنامه‌های توسعه‌محور مجموعه کاغذ پارس، محموله جدید بیل بریکر occ ، وارد کارخانه گروه صنایع کاغذ پارس شده است.

مشاهده خبر

💢مهندس آوری فرد مدیرعامل شرکت گروه صنایع کاغذپارس از ورود دومین بویلر ۳۲ تنی به کارخانه خبر داد.

آوری فرد ضمن تبریک اعیاد شعبانیه از ورود دومین محموله بویلر جدید به کارخانه کاغذپارس خبر داد  و افزود با …

مشاهده خبر

اولین جلسه توجیهی فنی مهندس آوری فرد مدیر عامل جدید گروه صنایع کاغذپارس با مدیران، رؤسا و سرپرستان شرکت پارس طبیعت سلولز

روز دوشنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۲ اولین جلسه توجیهی فنی مهندس آوری فرد مدیر عامل جدید گروه صنایع کاغذپارس با مدیران، …

مشاهده خبر

برگزاری مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل گروه صنایع کاغذ پارس

 مهندس آوری‌فرد مدیرعامل جدید کاغذ پارس شد. مراسم تودیع و معارفه مدیرعاملان پیشین و جدید گروه صنایع کاغذ پارس برگزار …

مشاهده خبر