مراسم تجلیل و تکریم از مادران و همسران و فرزندان شهدای کاغذ پارس برگزار شد.

خانه / اخبار / مراسم تجلیل و تکریم از مادران و همسران و فرزندان شهدای کاغذ پارس برگزار شد.
مراسم تجلیل و تکریم از مادران و همسران و فرزندان شهدای کاغذ پارس برگزار شد.

مراسم تجلیل و تکریم از مادران و همسران و فرزندان شهدای کاغذ پارس برگزار شد.

روابط عمومی – شرکت گروه صنایع کاغذ پارس به مناسبت سالروز وفات ام البنین (س) و روز تکریم مادران و همسران شهدا، یادواره  ای را با حضور مادران و همسران و فرزندان شهدای کاغذ پارس برگزار نمود.

در این مراسم با شکوه  که با حضور و استقبال گسترده ی خانواده های معظم شهدا، امام جمعه محترم شهرستان شوش، مقامات ، هیئت مدیره و کارکنان کاغذ پارس برگزارشد ضمن تجلیل و تقدیر از ایثار و مجاهدت های شهدا ، تقدیر ویژه ای از مادران و همسران و فرزندان شهدا به عمل آمد. ابوالفضل روغنی گلپایگانی رییس هیئت مدیره ی گروه صنایع کاغذ پارس هفت تپه و مدیر عامل سابق شرکت صنایع چوب و کاغذ مازندران ضمن عرض خیر مقدم به مدعوین ، به وضعیت ایران و استان خوزستان در ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت : در حالی که ایران در آستانه چشیدن حلاوت پیروزی انقلاب بود و  ارتش و بسیج و سپاه پاسداران ما آمادگی دفاع نظامی نداشت، رژیم بعث  با حمایت و پشتیبانی بیش از ۳۵ کشور در طول ۱۳۰۰ کیلومتر مربع به ایران حمله کرد.

در ادامه وی  در خصوص وضعیت کارخانه ی کاغذپارس و مقایسه ی آن با سال های جنگ و حتی پس از جنگ پرداخت و تشریح کرد  که تحریم های پی در پی دشمنان سال به سال فشار خود را بر تولیدات این کارخانه  بیش از پیش گذاشته  است. لیکن از زمان انتقال به مالکیت فعلی، حاج جواد مقدم سهام دار اصلی شرکت و حاج احمد مقدم  که این کارخانه را با آن همه ویرانی ها خریداری کردند زمزمه هایی شنیده می شد که این کارخانه دوامی نخواهد داشت. ولی با تلاش شبانه روزی تیم مدیریت و  تیم همکاران مستقر در کارخانه و دفتر تهران  با اتکا به ذات اقدس الهی توانستند مشکلات شرکت را یکی پس از دیگری مرتفع نمایند. وی در پایان به اشاره به موضوع گردهمایی و گرامیداشت یاد و خاطره شهدا در خصوص  قدردانی از مقام شامخ شهدای هفت سال دفاع مقدس  بالاخص شهدای کاغذ پارس از خانواده های معظم این شهیدان که افتخار فرد فرد ما ایرانی ها هستندتشکر ویژه  داشتند . کلام پایانی ایشان قرائت پیام حاج جواد مقدم  بود:  ایشان ضمن اظهار سلام و تهیات ویژه خدمت تک تک عزیزان خانواده بزرگ کاغذ پارس بیان داشتند  همانگونه که خانواده های معظم شهداء با صبر و شکیبایی خود سرمشق ما برای  مقاومت هستند , ما هم باید در جنگ اقتصادی که دشمن بر علیه ما آغاز کرده صبر و استقامت را پیشه کنیم تا از این وضعیت خارج شویم .

شایان ذکر است آقای حاج احمد مقدم  در پیامی ضمن تقدیر از مقام والای شهدا و ستایش صبر و استقامت مادران و همسران شهدای ۷ سال دفاع مقدس؛ ایثار این عزیزان را  ارج نهادند. در ادامه اظهار امیدواری کردند  که با تلاش جمعی و همت عالی این روزهای سخت  نیز به پیروزی و افتخار برای ملت ایران خواهد رسید.

در ادامه حجت الاسلام سیدمحمد امام ، امام جمعه محترم شهرستان شوش به جایگاه و منزلت مقام زن در جامعه اشاره کرد و خاطر نشان نمود : بانوان در دوران هشت سال دفاع مقدس در پشت جبهه و گاها در جبهه ها دوشادوش رزمندگان با دشمن جنگیدند و حماسه آفریدند.  بخش پایانی این مراسم  ادای احترام به یادمان شهدای کاغذ پارس در محوطه شرکت با اهدای تاج گل با حضور خانواده های معظم شهدا بود.